ЗНАХІДКА В СФЕРІ ДЕРЕВ’ЯНОГО ДОМОБУДУВАННЯ

201 Views

Ланцюгова пилка «UniverS SSP 200 EB» від «PROTOOL» завважки лише 6,5 кг характеризується глибиною пропилу 200 мм, а точність розпилювання їй забезпечує напрямна шина «Protool» . З «UniverS SSP 200 EB» швидко, точно й охайно можна розкроювати деревину або тверді ізоляційні матеріали, наприклад, деревоволокнисті плити. Торцювання або розпилювання під кутом до 60° для цієї пилки теж не проблема.

«UniverS SSP 200 EB» – це й справді знахідка у сфері розкроювання. У ній як у єдиній своєрідній системі з універсальними можливостями вдалося поєднати переваги ланцюгової і переносної дискової пилок. Чи то дерево, чи то тверді ізоляційні матеріали, із пилкою «UniverS» можна розкроїти всі ходові матеріали у сфері дерев’яного домобудування завтовшки до 200 мм. Вага пилки 6,5 кг – це лише близько 30% ваги переносних дискових пил, що характеризуються схожою товщиною розпилювання. Компактна «UniverS» добре лежить у руці, а завдяки цьому робота на будівництві суттєво полегшується. Користувач може вибрати між універсальним ланцюгом, ланцюгом для поздовжнього чи поперечного розкроювання або ж ланцюгом для розпилювання ізоляційних матеріалів, що забезпечить йому найвищу якість роботи у будь-якому з цих випадків. У дерев’яному домобудуванні ланцюгова пилка від «Protool» є і справді універсальною.

Легко, точно, універсально

Цінність пилки «UniverS SSP 200 EB» як інструменту багатостороннього використання для столярів та будівельників полягає передусім у її легкості. Прикладом її застосування на будівництві може бути відновлення старої фахверкової конструкції та й взагалі будь-які інші роботи, при яких великі переносні дискові пилки більше заважають, ніж допомагають (наприклад, під час дахових робіт).

Окрім деревини, з «UniverS SSP 200 EB» можна розпилювати також тверді ізоляційні матеріали, наприклад, деревоволокнисті плити.

Перевірена напрямна шина «PROTOOL GRP/2» дає змогу здійснювати точні, під прямим кутом розпили завглибшки до 200 мм. Завдяки кутовому пристосуванню зі шкалою розпилювання під кутом до 60° теж не становить для напрямної шини жодних проблем. Під кутом 45° глибина розпилювання сягає 140 мм, під кутом 60° – 100 мм.

Скориставшись напрямною шиною при торцюванні чи розпилюванні під кутом, скісному чи поздовжньому розпилюванні, крім того, можна гарантовано отримати результат, що характеризуватиметься малою кількістю сколів.

Напрямну шину на балці чи ізоляційному матеріалі фіксують протягом кількох секунд за допомогою системи зі швидкодіючим кріпленням «GRP Rapid». Скориставшись прецизійним маркувальним пристроєм точно розпилювати можна і суто вручну.

Орудувати інструментом просто й легко

Заміна ланцюга здійснюється цілком без допомоги інструмента. Достатньо тільки відкрутити гвинтик «FastFix», зняти кришку ланцюга, вставити новий ланцюг, лише раз клікнути і готово. Щоб після заміни оптимально закріпити пилковий ланцюг, досить одного повороту, за потреби його можна затиснути й далі – і все це робиться без інструменту.

Щоб домогтися плавної роботи без різких ривків, передбачений так званий «тяглий розріз». При цьому шину – за потреби – нахиляють під кутом 10°, що знижує при розпилюванні силу подачі, а поверхні пропилу надає надзвичайної охайності.

Досконалий поворот: не змінюючи позиції пилки, «PROTOOL UniverS» можна нахиляти довкола різальної крайки, здійснюючи це під час розпилювання під кутом до 60°.

До комплекту устаткування цієї пилки входить приладдя для її з’єднання із витяжним пристроєм. Тож за потреби з робочого місця можна ефективно відбирати стружку та пил. Для професіонала ця перевага стає очевидною передусім при розпилюванні ізоляційних матеріалів та деревоволокнистих плит.

Узятий за ергономічну рукоятку із гумовим покриттям інструмент надійно утримується у руці і не ковзає. Додаткова рукоятка позаду машини значно полегшує керування пилою.

Змазування ланцюга налаштовують так само без інструменту. Завдяки цьому можна налаштувати «UniverS SSP 200 EB» на будь-яку роботу. І, що притаманно загалом для всіх машин «PROTOOL», все додаткове устаткування можна зручно укласти у  наглядний  «PROTOOL Systainer».

Технічні дані

Номінальне споживання1600 Вт
Кількість обертів холостого ходу4600 об./хв
Максимальна глибина пропилу200 мм
Кут розпилу0–60°
Глибина пропилу при 45°140 мм
Глибина пропилу при 60°100 мм
Швидкість ланцюга10,6 м/с
Позиціонування шини0–10°
Вага6,5 кг
Довжина кабелю7,5 м

За матеріалами «PROTOOL»

Поширити статтю