Фрези LEUCO T3-SYSTEM з трикутними поворотними пластинами

269 Views

Наймолодший член програми ріжучих головок від LEUCO фреза t3-System дозволяє виконувати фугування, фальцювання та форматування масивної деревини та деревних матеріалів навіть у невеликому приміщенні. Фрези утворюють фугувальні та фальцювальні поверхні без виступів та виривів з одночасно високою продуктивністю різання.

Фреза з ножовою голівкою t3-System для верстатів з ЧПК пропонує велику кількість варіантів застосування. Завдяки особливому розташуванню різців у порівнянні з іншими спіральними ріжучими головками можна виготовляти поверхні, що пройшли фугування та фальцювання, абсолютно без виривів. Для застосування при виготовленні дверей або меблів це означає менше додаткової роботи. Це може стати перевагою, наприклад, при виборці фальцювання на дверях. Завдяки спіральному заглибленню можна також робити невеликі вирізи. Таким чином можна створювати шипові та спеціальні з’єднання у дерев’яних конструкціях. Завдяки своїй компактній, тонкій конструкції інструмент якнайкраще підходить для фрезерування довільних форм, таких як напівкруглі або криволінійні вирізи при виготовленні сходів.

Під час тривалих випробувань t3-System не тільки підтвердила очікування від якості, а й перевершила їх. Від вибагливого ремісничого виробництва і до промислового використання з високими вимогами до продуктивності t3-System знаходить своє застосування на верстатах ЧПК з обробки масивної деревини та на комбінованих круглопильно-фрезерних верстатах для домобудівницва. На додаток до стандартних інструментів у каталозі, за запитом можна придбати й інші розміри.

Приклади застосування: спіралеподібне заглиблення без виривів, фрезерування та фальцювання

Розташування різців запантеноване компанією LEUCO

Випукла трикутна поворотна пластина дозволяє чудово задіяти осьовий кут для тягнучого різу і через це запобігає утворенню виступів при перехрещеннях. Додатково завдяки трикутній формі осьовий кут можна утворювати так, щоб при фугуванні та фальцюванні досягалась відмінна обробка поверхні та крайок, при цьому задня частина ножа не виступає. Саме це відрізняє t3-System від інших спіральних ножових головок. У чотирикутних поворотних пластин зовнішня ріжуча поверхня завжди рухається у напрямку крайки. Такий напрямок різу призводить до утворення нечистих крайок. T3-System така проблема не знайома. Трикутні поворотні пластини розташовані так, що осьовий кут завжди рухається у правильному напрямку. Оптимізований осьовий кут різця t3 призводить до незначного зусилля різання. Це дозволяє досягати не лише високої продуктивності різання, а й сприяє незначному зношуванню твердосплавної поворотної пластини.

Джерело: LEUCO

Фото: LEUCO

Поширити статтю