Якісна продукція при високій продуктивності

Tags: 227 Views

Новий подрібнювач «LEUCO» серії PowerTec III, у якому інженери поєднали переваги його попередників із низкою ретельно розрахованих оптимізаційних рішень, став ще продуктивнішим.

У 1999 році компанія «LEUCO» вивела на ринок запатентовані подрібнювачі першого покоління PowerTec, визначивши таким чином параметри подрібнення плитних матеріалів, зокрема, з твердим і крихким покриттям. Поєднання радіусної різальної крайки, різальної грані з додатнім кутом для попереднього подрібнення і різальної грані з від’ємним кутом для кінцевої обробки дало змогу досягти максимальної якості обробки і стійкості інструмента, що були можливі за наявного на той час рівня технології.

Не зупинятися на досягнутому

Розробивши таку прогресивну систему, як PowerTec, у компанії навіть і не думали спочивати на лаврах, а засукали рукави і знову взялися до роботи, адже у «LEUCO» вважають, що розвиток будь-якого продукту завжди повинен відбуватися в одному часовому проміжку із виробничим інжинірингом. Минуло трішки більше десяти років, і результати наполегливої роботи, складних інженерних розрахунків та експериментів втілено у новій, значно продуктивнішій серії подрібнювачів – PowerTec III. Відбулося це у 2010 році.

Основна відмінність подрібнювачів PowerTec III від їхніх попередників полягає у тому, що різальна грань для фінішної обробки із від’ємним переднім кутом і різальна грань для попередньої обробки із додатнім переднім кутом завдяки інноваційному рішенню розміщені на одному зубі. Завдяки цьому, не збільшуючи діаметра інструмента, на ньому можна розмістити удвічі більше різальних граней, а це – прямий шлях до суттєвого підвищення швидкості подавання.

Якщо у PowerTec технічне обмеження швидкості подавання заготовки становило близько 80 м/хв, то із новим покоління подрібнювачів PowerTec III можливо обробляти заготовки на швидкості подавання до 120 м/хв. При цьому об’єм міжзубних западин зменшився, а контур тіла подрібнювача наблизився до круглого ідеалу. Ці показники істотно впливають на рівень шуму, який тепер значно нижчий, – подрібнювачі PowerTec III належать до лінійки LEUCO LowNoise (низький рівень шуму).

Окрім того, удосконалена геометрія різання забезпечує краще відведення стружки, що, своєю чергою, зменшує відсоток подвійного подрібнення стружки. А що менше матеріалу інструмент подрібнює, то більше заготовок він спроможний обробити.

Точкова оптимізація окремих характеристикPowerTec III:

  • на периферійну різальну грань припадають найбільші механічні навантаження, внаслідок чого вона зазнає більших пошкоджень. Фахівці компанії «LEUCO» здійснили геометричну оптимізацію цієї різальної грані;
  • кількість різальних граней для попередньої обробки відповідає кількості різальних граней для фінішної обробки;
  • досвід компанії свідчить, що більшість клієнтів використовують ширину подрібнення до 5 мм, оскільки попередньо плитний матеріал розрізають дисковими пилками на розкрійних верстатах. Через це корпус подрібнювача PowerTec III має модульну конструкцію, яку можна нарощувати. Ширину обробки 8 і 15 мм можна отримати на одному корпусі.

Резюме

Значно більша швидкість подавання, триваліший термін експлуатації, менший рівень шуму і удосконалений процес відведення стружки – особливості подрібнювачів PowerTec III. Вдале поєднання цих покращених параметрів дає змогу обробляти навіть матеріали з «критичним» покриттям за допомогою подвійних подрібнювачів, які раніше для такої обробки не використовували.

Льойко-Україна

Поширити статтю
Leave a comment

Залишити відповідь